Szkoła Językowa A+ znajduje się na terenie Centrum Biznesu Hot Company (dawny zakład ASPA) przy ul. Długosza 2-6, w budynku nr 2, który położony jest bezpośrednio przy skrzyżowaniu z ul. G. Anonima; tuż przy rzece (patrz zdjęcie nr 1).


mapa.jpg
Budynek nr 2

Z lewej strony budynku znajduje się furtka, za którą po prawej stronie znajduje się wejście do budynku (patrz zdjęcie nr 3).

Po godzinie 18:00 furtka jest zamykana i wejście odbywa się główna bramą wjazdową znajdującą się po prawej stronie budynku.
Mijając portiernie po lewej stronie, muszą Państwo obejść budynek dookoła, aby znaleźć się po drugiej stronie, na parkingu, gdzie znajduje się wejście między 2 ozdobnymi drzewami iglastymi (patrz zdjęcie nr 2 i 3)

Dla osób zmotoryzowanych istnieje możliwość parkowania na ul. Długosza, ul. G. Anonima i na terenie całego kompleksu na miejscach oznaczonych "dla gości" oraz po godzinie 17:00 na miejscach tuż przed wejściem do budynku nr 2.

Po godzinie 18:00 ruch samochodowy odbywa się przez bramę wjazdową koło Hurtowi Zabawek BAJKA, przy skrzyżowaniu z ul. Boya ŻeleńskiegoMasz pytania?

 

aplus_logo.pngSzkoła Językowa A+
ul. J.Długosza 2-6
51-162 Wrocław

Zapraszamy do kontaktu !

 

Jak do nas dojechac ?